Το σχόλιο του Νίκου Παγκάκη για Μπερνάρντ και τρίποντο (vid)

Ο έμπειρος ρεπόρτερ του paopantou.gr μιλάει για το ματς της πρεμιέρας

Παναθηναϊκός Κουρμπέλης

Η πρεμιέρα του φετινού Πρωταθλήματος, μπορεί να μην κύλησε όπως ακριβώς θα ήθελαν οι “πράσινοι”, όμως πήραν το τρίποντο. Πριν τη σέντρα, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ανακοίνωσε από τα μεγάφωνα την απόκτηση του Μπερνάρντ. Επιπλέον, κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου, ο νεοαποκτηθέντας από το τμήμα βόλεϊ του Τριφυλλιού, ο Ερνάντεζ, αποθεώθηκε από την γεμάτη Λεωφόρο.

Δείτε το σχόλιο του Νίκου Παγκάκη:

Σχετικά με το ματς, το σύνολο του Γιοβάνοβιτς πήρε τη νίκη με 1-0. Ο Σπόραρ με μαεστρία κέρδισε το πέναλτι, ωστόσο ο Αϊτόρ άνοιξε λογαριασμό από τα έντεκα βήματα στην εκπνοή του πρώτου μέρους. Ντεμπούτο έκανε και ο Βέρμπιτς, ο οποίος πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα. Αξίζει να αναφέρουμε, ότι οι “πράσινοι” στάθηκαν άτυχοι διότι στο 33ο λεπτό, ο Μάγκνουσον πέρασε εκτός λόγω τραυματισμού.

Ακολουθήστε το Paopantou.gr στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα πράσινα νέα στην Ελλάδα και τον υπόλοιπο κόσμο. Κάνετε follow στο YOUTUBE του Paopantou, για να δείτε on camera τους πρωταγωνιστές με το “τριφύλλι”. Ακολουθήστε το paopantou στο Facebook, στο Twitter και στο Instagram για να μαθαίνετε σε χρόνο dt όλα τα νέα.