Super League: Νέα γκέλα για το Τριφύλλι στην Λεωφόρο (βαθμολογία+highlights)

Καταστράφηκαν όλα για τον Παναθηναϊκό στην Λεωφόρο μέσα σε λίγα λεπτά δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία της Super League

Ιωαννίδης

Ο Παναθηναϊκός αντιμετώπισε την Κηφισιά στην Λεωφόρο, για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Το τριφύλλι ενώ προηγούταν στο σκορ με το γκολ του Παλάσιος στο 37′. Μέσα σε λίγα λεπτά του πήγαν όλα στραβά και έχασε το παιχνίδι μέσα από τα χέρια του. Πιο συγκεκριμένα, ακυρώθηκε γκολ του Παλάσιος, έμεινε με 10 και ο Αράο έβαλε αυτογκόλ. Έτσι η ομάδα του Φατίχ Τερίμ γκέλαρε με την Κηφισιά στο ΄΄Απόστολος Νικολαΐδης”, με τελικό σκορ 1-1. Super League: Γκέλα για το Τριφύλλι στην Λεωφόρο (βαθμολογία+highlights)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα παρακάτω:

Όσο αφορά τα υπόλοιπα παιχνίδια, Ο ΠΑΣ υποδέχτηκε τον ΟΦΗ σε ένα απίθανο παιχνίδι. Πιο συγκεκριμένα ο ΠΑΣ προηγούταν με 2-0. Και η ομάδα από την Κρήτη κατάφερε να σκοράρει στο 68′ και στο 83′. Ως αποτέλεσμα το παιχνίδι να λήξει με σκορ 2-2. Από την άλλη ο ΠΑΟΚ έχανε στο ημίχρονο από τον Παναιτωλικό. Αλλά στο δεύτερο μέρος κατάφερε να σκοράρει 3 φορές. Και πήρε το ματς με τελικό σκορ 1-3.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ παρακάτω:

Δείτε τα highlights του ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ ΕΔΩ

Ο Ολυμπιακός υποδέχθηκε στο ”Γεώργιος Καραϊσκάκης” τον Αστέρας Τρίπολης. Σε ένα δραματικό παιχνίδι οι Αρκάδες προηγούταν στο παιχνίδι με σκορ 1-0. Όμως οι ερυθρόλευκοι με πέναλτι στο 79′ και γκολ στο 87′, κατάφεραν να γυρίσουν το παιχνίδι. Και να πάρουν τους 3 βαθμούς, με τελικό σκορ 2-1. Ενώ ο Άρης είχε εύκολο βράδυ στο ”Κλεάνθης Βικελίδης” απέναντι στο Βόλο. Όπου κατάφερε να κερδίσει με σκορ 2-0.