Τελευταία νέα & ειδήσεις για τον Παναθηναϊκό μας

Ψηλά τη σημαία ο Θεμελής

Ο τοξοβόλος του Παναθηναϊκού Παναγιώτης Θεμελής είχε καλή παρουσία στο προολυμπιακό τουρνουά και στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα τοξοβολίας στο Έσεν.

Το «τριφύλλι» έχει εκπροσώπηση στις σπουδαίες διοργανώσεις και αναμφίβολα πρόκειται για μια τιμητική παρουσία για το άθλημα που καλλιεργεί ο ΠΑΟ.

Ο «πράσινος» πρωταθλητής είχε καλή εμφάνιση στο προολυμπιακό με 632 πόντους στην 46η θέση ήταν το καλύτερο πλασάρισμα από ελληνικής πλευράς.

Ο Παναγιώτης Θεμελής στάθηκε σε πολύ υψηλό επίπεδο και στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα και πήρε την 73η θέση ανάμεσα σε 91 αθλητές στο ολυμπιακό τόξο με σκορ 636 και είχε την καλύτερη παρουσία από την τριμελή ελληνική αποστολή στο αγώνισμα.

Το θες το φτιάξαμε! Με το ΝΕΟ  APPLICATION του PAOPANTOU.GR σε Android και σε Iphone κρατάς στα χέρια σου τον πλανήτη Παναθηναϊκό! Follow το Paopantou.gr στο Google News. Θα μάθεις πρώτος τα πράσινα νέα στην Ελλάδα και τον υπόλοιπο κόσμο. Κάνε follow στο YOUTUBE του Paopantou, για να δεις on camera τους πρωταγωνιστές με το “τριφύλλι”. Δες απευθείας εκπομπές, κέρδισε καταπράσινα δώρα. Follow το paopantou στο Facebook, στο Twitter και στο Instagram για να μάθεις σε χρόνο dt όλα νέα